logo

Про організацію

Благодійна Організація Ремігранти була створена в грудні 2021 року. Спочатку метою цієї організації було об’єднати людей, які, проживши довге та успішне життя за кордоном, були готові повернутися в Україну, інвестувати свої гроші, час та досвід щоб допомогти зробити її успішною та видатною. В нас були розроблені плани декількох проєктів для українських підлітків, які б допомогли їм в різних сферах життя: знайти кваліфікованих менторів, зрозуміти свої сильні сторони та навчитися пристосовуватись і знайти своє місце у нашому суспільстві. Ми все ще сподіваємося, що ми до цього повернемось, але після того, як Росія розпочала повномасштабну війну з Україною, наш благодійний фонд вирішив зосередити зусилля організації на допомозі українцям пережити цю нищівну трагедію.

Перші три тижні війни ми допомагали з різноманітними запитами: допомога солдатам з амуніцією, лікарням з ліками, внутрішньо-переміщеним особам з їжею та житлом. З розумінням довготривалості війни, фонд переорієнтувався і взяв собі нову основну мету – забезпечитиі лікарні на Сході України, які приймають поранених дітей, матерів та воїнів України, всім необхідним для того, щоб лікувати та рятувати життя. За декілька місяців наша організація успішно закрила десятки невеликих та декілька масштабних зборів, звітність по яким ви можете побачити на сторінці фінансової звітності.

Засновники

Артур Свешніков родом із Чорноморська Одеської області а Світлана Глєбова зі Львова. Останні 13 років вони прожили в Сполучених Штатах Америки і побудували одну з найуспішніших танцювальних студій в країні, що працює в центрі Манхеттена.

Вони повернулися в Україну в жовтні 2021 року з наміром відкривати соціально відповідальний бізнес, інвестувати в українську економіку та створити власну благодійну організацію для допомоги людям України.

Коли почалася війна,Світлана та Артур, у складі YBC Львова, вирішили об’єднати сили та присвятити свою організацію тому, щоб забезпечити українців всім необхідним для життя, а захисників України – усім необхідним для перемоги.

Рада директорів

Микола Козак

Генеральний директор

Співзасновник, співвласник і член правління IT-компанії Eliftech. Генеральний директор, співзасновник і співвласник IT-компанії CloverDynamics. Співвласник і консультант компанії AliksIT. Отримав диплом бакалавра «Розробка програмного забезпечення» від Університету «Львівська політехніка» та ступінь магістра Львівської бізнес-школи. Член правління YBC Львів. Має пристрасть до програмного забезпечення та розвитку бізнесу.

Ірина Качмарчик

Фінансовий директор

Засновниця та керівник компанії CeDePe в Україні та Professional Accounting Services в Україні і Польщі. Засновниця компанії ED Cosmetics. Членкиня Всеукраїнського Клубу Успішних Жінок. Учасниця Клубу Ділових Людей. Членкиня Young Business Club. Амбасадорка та членкиня ГО Міжнардноі Амбасади Жінок-підприємниць. Мама та успішна жінка, справжня бізнес-леді, яка впевнено долає всі перешкоди на шляху до успіху.

Анна Азарісу

Операційний директор

Підприємець, виробник одягу, ентузіаст електронної комерції та консультант з маркетингу. Бакалавр ділового адміністрування та магістр наук з маркетингу. Консультант для окремих освітніх і технологічних стартапів, які покращують якість життя людей. Поліглот, який любить охоплювати іноземну культури, літературу та традиції. Анна вважає, що головною метою бізнесу є служіння громадам, створення добре оплачуваної роботи та безпечне громадське середовище.

Команда волонтерів

Олег Раків

Тестувальник ПЗ

Владислав Геранін

Розробник ПЗ

Христина Демчина

Розробник ПЗ

Артем Молявко

Дизайнер

Софія Максимович

Дизайнер

Микита Воробйов

Проект-менеджер

В'ячеслав Михайленко

Розробник ПЗ

Oleh Rakiv

Тестувальник ПЗ

Vladyslav Heranin

Розробник ПЗ

Khrystyna Demchyna

Розробник ПЗ

Artem Moliavko

Дизайнер

Sofiia Maksymovych

Дизайнер

Mykyta Vorobiov

Проект-менеджер

Viacheslav Mykhailenko

Розробник ПЗ

Наші партнери